TANIE SZAFY METALOWE
Regały metalowe magazynowe - Pełen asortyment dostępny w katalogu.


 
Nazwa: Rmm 201
Wymiary: 2000 x 900 x 600 mm

Szkielet regału wykonany z blachy stalowej gr. 1,5 mm, skręcany. Regał posiada pięć półek wykonanych z blachy stalowej gr. 0,8 mm, przestawnych co 60 mm. Dopuszczalne obciążenie półki 200 kg.

        więcej regałówOferowane przez nas regały metalowe magazynowe zostały zaprojektowane oraz wykonane z myślą o pomieszczeniach gospodarczych, piwniczych, garażowych, warsztatowych i magazynowych. Są również idealnych rozwiązaniem do sklepów i hurtowni. Majsterkowicze na pewną będą usatysfakcjonowani ich rozmiarami oraz pojemnością.

W naszej ofercie proponujemy regały metalowe o różnych rozmiarach. W celu sprawdzenia całego asortymentu regałów magazynowych, prosimy o zapoznanie się z katalogiem.

Metalowe regały magazynowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością – aż do 200kg dla każdej półki. Szkielet regału wykonany jest z blachy stalowej o grubości 1,5mm, półki są wykonane z blach o grubości 0,8mm.

Montaż regału jest bardzo prosty. Warto pamiętać o przymocowaniu regału do ściany, co zwiększy bezpieczeństwo oraz stabilność.