TANIE SZAFY METALOWE

Szafki ubraniowe i Szafy BHP

Pełen asortyment szafek ubraniowych i szaf BHP dostępny w katalogu.


Szafy ubraniowe są najlepszym sposobem, na zagospodarowanie przestrzeni szatni, przebieralni, szkoły czy miejsca pracy. Szafy socjalne dają wiele możliwości i konfiguracji. Dostępne w naszej ofercie tanie szafy ubraniowe bhp są wyposażone w lusterko, półkę górną, lusterko oraz wieszaki. Szafki bhp mogą być również wyposażone w dodatkową półkę dolną, na obuwie. Szafki ubraniowe mogą być wyposażone w zamki kluczowe lub zamykanie na kłódkę. Zamki w szafkach ubraniowych występują trzy punktowe w standardzie bądź jednopunktowe w szafkach ubraniowych ekonomicznych. Szafy pracownicze dostępne są z przegrodą oddzielającą odzież czystą od odzieży roboczej, bądź bez przegrody. Mamy również szafki pracownicze typu L w sprzedaży. Tanie szafy ubraniowe, które sprzedajemy, występują w wersji pojedynczej, podwójnej, potrójnej jak również w wersji czterorzędowej. Zapraszamy do współpracy.

Nazwa: Sum 320
Wymiary: 1800 x 600 x 490 mm

Wersja szafy ubraniowej bez nóżek. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm.

        więcej szaf
  Nazwa: Sum 420
Wymiary: 1800 x 800 x 490 mm

Wersja szafy ubraniowej bez nóżek. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Komora szafy podzielona na dwa przedziały, umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny i drzwi z blachy 0,8 mm, pozostałe elementy szafy wykonane z blachy 0,6 mm.

        więcej szaf

 
Nazwa: Sul 42
Wymiary: 1800 x 800 x 490 mm

Wersja pojedynczej szafy z drzwiami w kształcie litery „L”. Wieniec dolny i drzwi wykonane z blachy gr. 0,8 mm, pozostałe elementy z blachy gr. 0,6 mm Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Szafa zamykana zamkami cylindrycznymi z ryglowaniem w jednym punkcie. Otwory wentylacyjne wykonane są w wieńcu górnym i dolnym.

        więcej szaf
Najlepsze szafy BHP i szafki ubraniowe tylko w firmie PEKRO. Zapraszamy do kontaktu!