Szafki katalogowe

Jako producent i dystrybutor mebli metalowych oferujemy szereg specjalistycznych produktów dedykowanych szkołom, urzędom, placówkom medycznym i innym instytucjom. Wśród naszych propozycji są wysokiej jakości meble przeznaczone do wyposażenia bibliotek. Jednym z najważniejszych mebli bibliotecznych są szafki katalogowe, które umożliwiają wygodne przechowywanie i przeszukiwanie kart bibliotecznych.

Stylowe szafki katalogowe

Szafy katalogowe naszej produkcji znajdują zastosowanie w wypożyczalniach książek oraz w magazynach bibliotecznych. Nowoczesny design sprawia, że szafki katalogowe prezentują się bardzo stylowo. Dzięki temu pasują doskonale do każdej biblioteki. Perfekcyjne wykonanie i zastosowanie najlepszych materiałów sprawia, że meble biblioteczne są niezawodne i służą przez wiele lat, nawet pomimo dużej eksploatacji. 

Szafy katalogowe – dostępne wersje

Oferujemy szafki katalogowe w dwóch wersjach – tańszej i droższej. Pierwsza powstaje w oparciu o korpus z blachy stalowej malowany farbą proszkową, wytłumiony watą mineralną i pokryty wysokogatunkową stalą nierdzewną lub stalową blachą. Drugim elementem jest podstawa z regulacją wysokości, wykonana ze stali nierdzewnej. Tańszą opcją są szafy katalogowe wykonane w lżejszej wersji, pozbawione wypełnienia i pokrycia ze stalowej, malowanej proszkowo blachy. Tego typu szafki również są osadzone na regulowanej, stalowej podstawie.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi opcjami, a także z pozostałymi meblami do bibliotek, w tym z regałami bibliotecznymi.