Szafy i wózki na laptopy

Przechowywanie laptopów w firmie ma duże znaczenie, ponieważ zawarte na nich dane i oprogramowanie nie mogą być dostępne dla każdego. Metalowe szafy i wózki na laptopy to duże zabezpieczenie dla urządzeń, które przechowywane są w bezpiecznych przegrodach. W zależności od wybranego modelu szafa może mieć nawet dziesięć skrytek na przetrzymywanie sprzętu. Wbudowane zamki są gwarancją bezpieczeństwa dla urządzeń, które znajdują się pod stałym nadzorem. 

Meble na miarę nowej technologii 

Zarówno szafy, jak i wózki na laptopy mogą zostać wyposażone w wbudowane gniazda elektryczne, przewodzące prąd i umożliwiające ładowanie urządzeń nawet podczas przechowywania w skrytce. W miarę potrzeb zleceniodawcy każda z przegród wyposażona zostanie w listwę umożliwiającą swobodne ładowanie baterii. Szafy i wózki na laptopy skonstruowane są z wysokiej jakości metalu, przez co osoba nieuprawniona do ich otworzenia nie ma możliwości zrobienia tego. Każda przegroda posiada oddzielny zamek z kluczem, przez co przechowywany w niej laptop jest przede wszystkim bezpieczny.

Szafy stacjonarne i mobilne

To od zleceniodawcy zależy, na jaki rodzaj mebla się zdecyduje. Możliwe jest bowiem, by miał on formę mobilnego wózka, który mimo wszystko umożliwia użytkownikom swobodne ładowanie sprzętu. Dostępne są również szafy na laptopy w wersji stacjonarnej, gwarantujące wysoką ochronę urządzeń dzięki metalowym meblom niemożliwym do przenoszenia. Konstrukcja szaf została bowiem opracowana tak, by ponad wszystko spełniać swoją rolę ochrony przechowywanych urządzeń.