Szafy skrytkowe

Szafy skrytkowe  – doskonałe rozwiązanie nie tylko dla firm

Urządzasz właśnie firmę? A może jesteś projektantem wnętrz i poszukujesz wyposażenia w dobrej cenie? Szafy skrytkowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują bardzo praktycznego sposobu na zagospodarowanie przestrzeni w budynku. Metalowe szafki skrytkowe gwarantują nie tylko ergonomiczną i nowoczesną aranżację wnętrza, ale również solidność i trwałość wykonania.

Przeznaczenie produktów

Szafa ze skrytką należy do grupy tak zwanych mebli socjalnych. To rozwiązanie, które zapewnia bezpieczne przechowywanie ubrań oraz rzeczy osobistych. Jednocześnie budowa tego rodzaju mebli, pozwala zagospodarować nawet niewielkie pomieszczenie w sposób zapewniający obsługę wielu osób. To właśnie dlatego szafa skrytkowa metalowa jest produktem dedykowanym przede wszystkim dla:

  • szkół i przedszkoli
  • zakładów pracy
  • klubów sportowych i fitness
  • basenów

oraz wszelkich innych pomieszczeń socjalnych, w których istnieje konieczność przechowywania rzeczy wielu osób w osobnych skrytkach.

Charakterystyka szaf

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szafki skrytkowe metalowe, charakteryzujące się atrakcyjną ceną, jakością i trwałością wykonania. Szafy wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczonej przed korozją. Wieniec dolny, dla dodatkowej ochrony, wykonany został z blachy ocynkowanej, co znacznie wydłuża żywotność szafy, szczególnie w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. W zależności od potrzeb klientów wyposażamy szafy w zamki na klucz, na monety lub zamki szyfrowe. Posiadamy szafy w różnych rozmiarach, z różnymi wymiarami skrytek, tak aby jak najlepiej dopasować je do wymagań klienta.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą szaf skrytkowych.