Meble socjalne

Szczególnie w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych nie bez znaczenia jest właściwe przechowywanie rzeczy osobistych oraz ubrań roboczych pracowników. Metalowe meble socjalne to przestronne szafy, które w zależności od wybranego modelu pozwalają na oddzielanie ubrań roboczych oraz czystej odzieży prywatnej. Wbudowane zamki zabezpieczające są gwarancją ochrony zawartości szafki przed osobami trzecimi, a specjalne wywietrzniki w poszczególnych modelach szaf zapewniają stałą cyrkulację powietrza. 

Szafy socjalne w różnej konfiguracji 

Dzięki swojej budowie meble BHP to bezpieczne miejsce do przechowywania odzieży i innych przedmiotów w zakładach pracy i nie tylko. Konstrukcja szaf opiera się na funkcjonalności, przez co użytkownik ma dostęp do półek na torebki, wieszaków na ubrania oraz wbudowanych luster. Inżynierowie zadbali także o bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów dzięki solidnym zamkom do drzwi, które mogą być także zabezpieczane kłódką. 

Wygodne korzystanie z szaf BHP 

Zbudowane z blachy szafy BHP nadają się do swobodnego ustawiania w szatniach i przebieralniach. Starannie wykończone powierzchnie w zależności od potrzeb mogą być wyposażone w funkcjonalne wywietrzniki, dzięki którym przechowywane przedmioty będą miały stały dostęp do świeżego powietrza. Zleceniodawca ma możliwość wybrania modelu szafy z dodatkowymi półkami oraz przegrodami, które oddzielać będą ubrania robocze od czystej odzieży pracowników. Solidne zabezpieczenia, wygodne otwieranie i komfortowe wyposażenie szaf doskonale komponują się w każde pomieszczenie.