Szafki na laptopy i komórki

Szafki na laptopy i szafki na komórki najczęściej są stosowane przez instytucje takie jak:

  • szkoły i uczelnie wyższe,
  • biblioteki publiczne,
  • hotele,
  • ośrodki szkoleniowo konferencyjne,
  • urzędy,
  • kluby fitness.

Szafki na laptopy – bezpieczeństwo i wygoda

Szafy na laptopy można wykorzystać do przechowywania innych podręcznych urządzeń elektrycznych takich jak tablety, czy palmtopy. Szafki na laptopy nie tylko chronią sprzęt przed kradzieżą, ale również przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi takimi jak wilgoć czy wysoka temperatura. Nowoczesne szafki na laptopy są wyposażone w przyłącza elektryczne, które umożliwiają ładowanie sprzętu. Odpowiednią cyrkulację powietrza gwarantują otwory wentylacyjne ukryte z tyłu szafy.

Szafy przeznaczone do użytku w szkołach i uczelniach wyższych często wyposażone są w praktyczne koła, dzięki czemu cały mebel jest mobilny i umożliwia łatwy transport sprzętu pomiędzy salami wykładowymi. Stacjonarne szafki na laptopy wykorzystywane w biurach i hotelach zazwyczaj posiadają skrytki z oddzielnymi zamkami, dzięki czemu można bez przeszkód korzystać z każdej z nich osobno.

Szafki na komórki – do urzędu i do szkoły

Szafki na komórki to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie z jakichś powodów zabronione jest korzystanie z telefonów komórkowych (np. w szkołach, urzędach, bibliotekach czy na basenach miejskich). Szafy na komórki są świetnym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Można w nich również zamontować zamki na monety, dzięki czemu sprawdzą się świetnie jako publiczne skrytki depozytowe.