Szafki ze schowkami

Dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy osobistych znajduje zastosowanie w miejscach pracy, szkołach, czy przebieralniach. Dzięki wielu możliwościom konstrukcji szafy schowek mogą przybierać formy wybrane przez zleceniodawcę. Ich solidna budowa, trwałe materiały konstrukcyjne, a także wbudowane zamki sprawiają, że przechowywane w nich przedmioty są bezpieczne, a osoby z zewnątrz nie mają do nich dostępu. 

Praktyczne i funkcjonalne szafy schowkowe 

Poszczególne właściwości szaf sprawiają, że coraz więcej placówek decyduje się na ich montaż. Wśród cech charakterystycznych wymienić można: 

  1. Solidne zamki, które mogą być otwierane kluczem, monetą lub szyfrem. 
  2. Budowa oparta na metalowej blasze, uniemożliwiającej odgięcia i dostanie się do wewnątrz. 
  3. Wbudowane w szafki schowkowe wieszaki na ubrania ułatwiają przechowywanie rzeczy osobistych. 
  4. Wiele konfiguracji budowy szafki: od pojedynczych słupków, po nawet dwie szafki w pionie.

Uniwersalny design 

Dzięki swoim właściwościom wizualnym szafy schowkowe idealnie wpisują się w każde pomieszczenie. Starannie wykończone metalowe elementy nie powodują rozcięć skóry, a pojemna przestrzeń wewnątrz mebla pozwala na przechowywanie dużej ilości rzeczy osobistych. Zamek w każdej szafce skonstruowany został na bazie rygla w jednym punkcie. Zarówno zamykanie, jak i otwieranie szafek schowkowych jest proste, a jednocześnie wbudowany mechanizm solidnie chroni przechowywaną zawartość. Praktyczne rozmiary szaf dodatkowo ułatwiają korzystanie z nich w pracy, szkole, czy przebieralni.