Stoły warsztatowe

Warsztat narzędziowy jest miejscem, w którym liczy się niezawodność, porządek oraz dobra organizacja pracy. podstawowe czynniki, ułatwiające pracę w warsztacie można w prosty sposób ułatwić. Odpowiednio dobrane meble do warsztatu to znaczny krok w stronę dobrej organizacji przestrzeni. Stoły do warsztatu muszą być przede wszystkim:

  • niezawodne,
  • odporne na uszkodzenia, 
  • solidnie wykonane,
  • wyposażone w przestrzeń dodatkową

Metalowe stoły do warsztatu

Stoły warsztatowe wykonane są z blachy, która w części korpusu posiada 0,6 mm grubości, z kolei w części nóg, z blachy o grubości 1,5 mm. Stoły metalowe są niezwykle praktyczne ze względu na odporność, trwałość oraz wysoką jakość wykonania. Zamawiając metalowe stoły, otrzymują Państwo meble do łatwego, samodzielnego montażu, wyposażone w blat ze sklejki liściastej. Praktyczne elementy stołu warsztatowego ułatwiają codzienną pracę. W warsztacie przydaje się:

  • szuflada podblatowa na drobiazgi i małe elementy,
  • miejsce do przechowywania z zamykaną półką, zamykane zamkiem cylindrycznym.

Co wyróżnia nasze stoły metalowe?

Zamawiając u nas, mają Państwo gwarancję szybkiej dostawy, wysokiej jakości mebli metalowych, wyróżniających się precyzją wykonania oraz starannością wykończeń. W meblach metalowych detale mają znaczenie. Nasze stoły warsztatowe nie posiadają niebezpiecznych zakończeń, a praktyczne schowki stołu podwyższają jego funkcjonalność. Stoły metalowe niezbędne są nie tylko w warsztatach. Znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniu majsterkowicza, w garażu lub budynku gospodarczym.