Sejfy

Sejfy pozwalają zabezpieczyć cenne przedmioty przed kradzieżą. Są one z powodzeniem wykorzystywane w wielu instytucjach od dziesięcioleci. W zależności od tego, co chcemy przechowywać, możemy wyróżnić wiele rodzajów sejfów. Największą popularnością cieszą się:

  • sejfy ścienne,
  • sejfy na dokumenty,
  • sejfy biurowe,
  • sejfy gabinetowe,
  • sejfy hotelowe.

Nowoczesne sejfy na miarę Twoich potrzeb.

Sejfy ścienne można sprytnie ukryć w ścianie, dzięki czemu nie będą rzucać się w oczy. Sprawdzą się więc doskonale w prywatnych mieszkaniach. Sejfy na dokumenty zajmują mniej miejsca niż inne zwykłe sejfy. Ponadto mają również wyższy stopień odporności na ogień, co zapewnia bezpieczeństwo przechowanej dokumentacji. Sejfy do biura są zazwyczaj bardziej pojemne i umożliwiają przechowywanie wielu przedmiotów o nietypowych gabarytach. Sejfy hotelowe to kompaktowe sejfy umożliwiające przechowywanie niewielkich przedmiotów takich jak biżuteria, czy podręczny sprzęt elektroniczny. Zazwyczaj są też wyposażone w różne specyficzne funkcje potrzebne w branży hotelarskiej takie jak Kod Master.

Nowoczesne sejfy są gwarancją bezpieczeństwa i spokoju ducha. Dzięki nim możemy zabezpieczyć nasz dobytek nie tylko przed kradzież, ale też przed działaniem innych czynników zewnętrznych takich jak np. pożar. Sejfy dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu z łatwością wkomponujemy sejf do każdego pomieszczenia. W zależności od potrzeb sejfy są wyposażone w różne rodzaje zamków (kluczowe, elektroniczne, szyfrowe).