Szafy na broń i amunicję

Przechowywanie broni wymaga spełnienia odpowiednich warunków. Metalowe sejfy na broń przystosowane są do przechowywania zarówno broni długiej, jak i krótkiej, a dzięki wyposażeniu ich w wygodne półki, czy wieszaki można mieć pewność, że przechowywana w nich broń nie jest narażona na uszkodzenia. Prezentowane szafy posiadają odpowiednie certyfikaty, co sprawia, że przechowywanie w nich broni zgodne jest z wszelkimi przepisami, a ich funkcjonalna konstrukcja i solidny materiał budulcowy gwarantuje bezpieczeństwo. 

Szafy na broń z certyfikatami 

Konstrukcja szafy na broń opiera się na solidnym metalu, który chroni dostępu do przechowywanych przedmiotów przed osobami trzecimi. Dzięki wbudowanym, certyfikowanym zamkom zabezpieczającym metalowe meble gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych w nich broni. Pojemność szaf, a także ilość dostępnych półek i uchwytów opracowana została tak, by przechowywanie amunicji i broni było przede wszystkim komfortowe dla użytkownika. Po bezpośrednim kontakcie ze sprzedawcą zyskasz informacje o szafach dostępnych w punkcie stacjonarnym. 

Zabezpieczenie przed osobami trzecimi 

Dużą rolę w przypadku konstrukcji każdej szafy na amunicję i broń odgrywa jej odpowiednie zabezpieczenie. Gruba warstwa metalu, z którego zbudowane są ściany szafy oraz dodatkowe zabezpieczenia wewnątrz niej sprawiają, że nieuprawnione osoby nie mają możliwości dostania się do przechowywanych przedmiotów. Dzięki swoim rozmiarom w szafach przechowywana może być zarówno broń krótka, jak i długa broń myśliwska, czy sportowa. Specjalne uchwyty zapewniają stabilne przechowywanie w trosce o brak uszkodzeń broni.