Regały jezdne

Regały jezdne są idealnym wyborem dla osób, które chcą profesjonalnie zajmować się archiwizacją dokumentów w swoich firmach lub zakładach pracy. Regały jezdne do archiwum stworzone z metalowych elementów umożliwiają zainteresowanym przesuwanie ich w wybrane przez siebie miejsce. Regały przesuwne doskonale spiszą się także w magazynach, gdzie można składować na nich nie tylko dokumenty, ale też płyty CD, czy też jeszcze jakieś inne przedmioty.

Elementy składające się na regały przesuwne

Regały przesuwne magazynowe składają się przede wszystkim z ramy wraz z kołami oraz wałkami napędowymi. Dodatkowo w regałach znajdują się bloki regałowe, torowiska, specjalnie zaprojektowane systemy blokad i zabezpieczeń. Tym samym regały przesuwne Katowice będą działać bez zarzutów i archiwizowanie dokumentów w swojej firmie nie będzie należało do trudnych czynności. Zadowalająca będzie także regały przesuwne jezdne cena, która nie powinna odstraszyć potencjalnych klientów.

Dodatkowe wyposażenie

Regały przesuwne Warszawa zamawiane przez klientów mogą posiadać również dodatkowe wyposażenie, w postaci:

  • szuflad ramowych,
  • półek wysuwanych,
  • podpórek do dokumentów.

Każdy klient może więc dokładnie przeanalizować to, do czego będzie chciał w swojej firmie wykorzystywać regały i złożyć indywidualne życzenie, które z pewnością zostanie zrealizowane. Regały przesuwne cena nie należy do najwyższych, za to jest to inwestycja na długie lata, gdyż regały rzadko kiedy ulegają uszkodzeniom. W związku z tym warto sprawdzić regały przesuwne cennik i jak najszybciej złożyć zamówienie, tak aby kompleksowo wyposażyć swoje firmowe archiwum.